Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

KARDEŞ ŞEHİR PAŞAKÖY HEYETİ İLÇEMİZDE ZİYARETLERDE BULUNDU
Eklenme : 5.08.2016   -   Okunma : 1372

Kızılcahamam’a gelen kardeş şehir Kıbrıs Paşaköy Belediye Başkanı Habil Tülücü eşi Fatma Tülücü ve heyeti ilçemizde ziyaretlerde bulundu.

 Ülkemizde yaşanan 15 Temmuz darbe girişimine tepki göstermek ve milli iradeye sahip çıkmak adına Kızılcahamam’a gelen kardeş şehir Kıbrıs Paşaköy Belediye Başkanı Habil Tülücü eşi Fatma Tülücü, Meclis Üyesi Mikail Cankurt, Çetin Şahan ve Başkan Danışmanı Fatma Gürlek ve heyeti ilçemizde ziyaretlerde bulundu.

İlçemizde düzenlenen demokrasi nöbetine katılım sağlayan heyet, Belediye Başkanımız Muhittin Güney'i makamında ziyaret ederek görevinde başarı dileklerini sundular.

Başkanımız ziyarete gelen kardeş şehir heyetine ilçemizin tanıtımına ait kitaplar ve Arşiv Belgelerine Göre Osmanlı Döneminde Kızılcahamam kitabından da hediye etti.

Kızılcahamam Belediyesi ile Kıbrıs Paşaköy Belediyesi arasındaki kardeşliğe bu günlerde daha çok ihtiyaç duyulduğundan ilçemizde bulunan heyet ile birlikte Belediye Meclis Üyelerimizden Murtaza Güngör, Kemal Öztürk, Yusuf Şengül ve Songül Ergelen ile birlikte ilçemiz Jeopark durakları ziyaret edildi. Heyet, demokrasi şehitlerimizden Mehmet Gülşen, Lütfi Gülşen ve Hakan Gülşen’in Mahkeme Ağacin Mahallesi'nde bulunan mezarlarını da ziyaret ettiler.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ