Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

TOKİ SOSYAL TESİSİ AÇILIŞ TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Eklenme : 5.08.2016   -   Okunma : 1470

Kızılcahamam Belediyesi tarafından yapılan Toki Sosyal Tesisi bugün cuma namazından sonra törenle açılarak hizmete girdi.

Kızılcahamam Belediyesi tarafından yapılan Toki Sosyal Tesisi bugün cuma namazından sonra törenle açılarak hizmete girdi. Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve ilçe protokolü Toki Camii'nde kılınan cuma namazından sonra Toki bloklarında bulunan iş merkezimizin üstüne belediyemiz tarafından yaptırılan, çok amaçlı sosyal tesisimizin açılışını yapmak üzere gelerek vatandaşlarımızla bir araya geldi.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Belediye Meclis Üyeleri İbrahim Yıldız, Yusuf Şengül, Kemal Öztürk, Murtaza Güngör, Günaydın Yüce, Hamis Tüfekçi, Ak Parti İlçe Başkanı Sefa Yıldırım, Kardeş Şehir Kıbrıs Paşaköy Belediye Başkanı Habil Tülücü ve heyeti ile ilçemiz protokolünden Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş, İlçe Müftüsü Sinan Kazancı, İsmetpaşa Mahallesi Muhtarı Erdoğan Gürcan, Toki sakinleri ve vatandaşlarımızın katılımıyla yapılan törende saygı duruşu ve istiklal marşımızın ardından protokol konuşmalarına geçildi. İlk olarak mikrofona gelen Belediye Başkanımız Muhittin Güney, göreve geldiğimiz günden bu yana Toki'de bulunan vatandaşlarımızın seçim öncesi ve sonrasında talep ettikleri isteklerin hepsini tamamladık diyerek sözlerine başladı. Bugün de yaptığımız bu tesisle Toki'ye verdiğimiz sözlerimizi taçlandırmış olduk, biz her zaman sizlerin hizmetinde olmaya devam edeceğiz diyen başkanımız, 15 Temmuz'da meydana gelen vatanımıza ihanet eden hain darbe girişimini bir kez daha lanetleyerek misafir olarak gelen Kıbrıs Paşaköy Belediye Başkanı ve heyetine teşekkür edip, tüm vatandaşlarımızı da önümüzdeki hafta 12 Ağustos 2016 Cuma günü gerçekleştirilecek olan Özen Sitesi Otoparkı açılışına davet etti..

 Belediye Başkanımızın konuşmasının ardından mikrofona davet edilen İlçe Kaymakamımız Mehmet Yıldız, konuşmasında belediyemizin yaptığı güzel hizmetlerden dolayı Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve çalışma arkadaşlarına teşekkürlerini sunarak, yapılan tesisin vatandaşlarımıza hayırlı olması dileklerini iletti. Daha sonra ilçe müftüsü Sinan Kazancı tarafından dua edilerek kurban kesildi. Protokol tarafından açılış kurdelesi kesilerek Toki Sosyal Tesisi'nin açılışı gerçekleşti.

Sosyal tesisin içini gezen protokol ve vatandaşlarımız böyle güzel bir tesisin yapılmasından dolayı başkanımıza teşekkür ettiler. Belediyemiz tarafından meyve suyu ve pasta ikramı yapıldı.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ