Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

ÖĞRENCİLERİMİZİN GÜVENLİĞİ İÇİN ÖNEMLİ BİR ÇALIŞMA DAHA
Eklenme : 5.08.2016   -   Okunma : 1338

Yıkım çalışmaları başlayan üst geçidin yerine özellikle öğrencilerimizin güvenli bir şekilde karşıya geçmesi için daha sağlam, modern bir üst geçit yapılacak.

Kızılcahamam'da terminal bölgesinde bulunan ve E-5 Karayolundan okullar bölgesine geçen vatandaşlarımız ve özellikle öğrencilerimizin güveliği için yıllardır hizmet veren üst geçit son yıllarda vatandaşlarımız tarafından güvensiz ve eski oluşundan dolayı tercih edilmemekte idi. Belediye Başkanımız Muhittin Güney, özellikle öğrencilerimizin kullanması gereken üst geçidin tercih edilmesi ve olumsuz, telafi edilemeyecek kazalara mahal vermemek adına girişimlerini yoğunlaştırması neticesinde üst geçidin yıkılıp, yerine yeniden üst geçit yapılması için Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından çalışmalar başlatıldı. Yıkım çalışmaları başlayan üst geçidin yerine özellikle öğrencilerimizin güvenli bir şekilde karşıya geçmesi için daha sağlam, modern bir üst geçit yapılacak. Çalışmaların kısa sürede tamamlanması hedefleniyor.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, özellikle öğrencilerimizin güvenliği açısından çok önemli olan bir çalışmanın başlamasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kısa sürede tamamlanması hedeflenen çalışmanın ilçe halkımıza ve özellikle eğitim camiamıza hayırlı olmasını diledi.

 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ