Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

-KIZILCAHAMAM'DA DEMOKRASİ NÖBETİNE KARDEŞ ŞEHİRLERDE DESTEK VERİYOR
Eklenme : 6.08.2016   -   Okunma : 1241

Kızılcahamamlı vatandaşlar, hain darbe girişiminin gerçekleştirildiği 15 Temmuz tarihinden bu yana Cumhuriyet Meydanında darbeye tepki göstermek adına demokrasi

KIZILCAHAMAM'DA DEMOKRASİ NÖBETİNE KARDEŞ ŞEHİRLERDE DESTEK VERİYOR

Kızılcahamamlı vatandaşlar, hain darbe girişiminin gerçekleştirildiği 15 Temmuz tarihinden bu yana Cumhuriyet Meydanında darbeye tepki göstermek adına demokrasi nöbetine devam ediyor.

Cumhuriyet Meydanında gerçekleşen Demokrasi nöbetinin 23. gününde  Kardeş Şehir Kosova Cumhuriyeti Mamuşa Belediye Başkanı Arif Bütüş ve heyeti katıldı. Geçtiğimiz gün Demokrasi nöbetinde bizleri yalnız bırakmayan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Paşaköy Belediye Başkanı Habil Tülücü ve heyeti de desteğe devam etti.

Demokrasi Nöbeti programında İlçe Müftülüğüne bağlı din görevlileri tarafından Kur'an tilaveti okunarak dua edildi. Konuşma yapan Belediye Başkanımız Muhittin Güney Demokrasi Nöbetimizde bizleri yalnız bırakmayan Kardeş Şehirlerimiz Kosova Cumhuriyeti Mamuşa Belediye Başkanı Arif Bütüş ve heyetine, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Paşaköy Belediye Başkanı Habil Tülücü ve heyetine İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız'a, Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Muşmal'a, Emniyet Müdürü Ali Yeşildal'a İlçe Müftüsü Sinan Kazancı'ya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş'a, Belediye Meclis Üyelerine ve Kızılcahamam halkına teşekkür etti.

Konuşma yapmak için kürsüye gelen Kosova Cumhuriyeti Mamuşa Belediye Başkanı Arif Bütüş,  15 Temmuz gecesinden beri sokaklarda vatan savunması yapan Türk Milletine sonsuz şükranlarımı iletirken biz kardeşleriniz olarak 1000 km uzaklıkta da olsak  fark etmez dilimiz bir, dinimiz bir, kıblemiz bir, bayrağımız bir olan bizler kardeşiz. Nerede olursak olalım yolumuz bir. Bugün Kızılcahamam da 23 gündür nöbet tutuyorsunuz, bununla bir Kosovalı olarak gurur duyuyoruz. Dün Ankara da Yenimahalle de devlet hastanesinde gazilerimizi ziyaret ettik, gururlandım ve gazi olan yaralılarımızı ziyaret ederken gözyaşlarımı tutamadım. Sayın başkanıma, belediye adına ,halkım adına ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Siz burada nezle olsanız biz orada hastanelere düşeriz diyerek Kızılcahamamlı Şehitlerimize ve tüm 15 Temmuz demokrasi şehitlerine Allah'tan rahmet  gazilerimize acil şifalar dileyip katılımcılara teşekkür etti.

Programın sonunda Demokrasiye sahip çıkan Kızılcahamam halkına ikramlarda bulunan Ayşe Bezci Anadolau Turizm Otelcilik Meslek Lisesine, Swiss İnternationel Otel, meydanda halkımızın tansiyonunu ölçen Kızılcahamam Devlet Hastanesine ve ikramda bulunan herkese teşekkür edildi.  Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve katılımcılar Demokrasi hatırası fotoğraf platformunda fotoğraf çektirdi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ