Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

YENİKAPI'DA YAPILACAK OLAN DEMOKRASİ VE ŞEHİTLER MİTİNGİ CUMHURİYET MEYDANINDA CANLI YAYINLA İZLENECEK
Eklenme : 7.08.2016   -   Okunma : 1652

Demokrasi ve Şehitler Mitingi" ni Kızılcahamam Cumhuriyet Meydanında canlı yayın olarak izlemeye davet ediyoruz.

YENİKAPI'DA YAPILACAK OLAN DEMOKRASİ VE ŞEHİTLER MİTİNGİ CUMHURİYET MEYDANINDA CANLI YAYINLA İZLENECEK

15 Temmuz gecesi Fethullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) kalkıştığı darbe girişimi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısı ile halkın sokağa çıkması sonrasında püskürtülmüş ve büyük bir demokrasi zaferi elde edilmişti. Haince yapılan darbe girişimini protesto eden vatandaşların günlerdir sürdürdükleri demokrasi nöbetlerini taçlandırmak için Yenikapı meydanında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla düzenlenecek "Demokrasi ve Şehitler Mitingi" için hazırlıklar devam ediyor.

İlçemiz demokrasi nöbetine ve milli iradeye sahip çıkmak için 07.08.2016 pazar günü saat 16.30'daKızılcahamam Cumhuriyet meydanında dev ekranda  İstanbul Yeni kapıda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla yapılacak olan Demokrasi ve Şehitler Mitingi canlı olarak yayınlanacak.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, vatandaşlarımızı Türk bayraklarını alarak aileleri ile birlikte milli irade ve demokrasiye sahip çıkmak ve aynı zamanda "Demokrasi ve Şehitler Mitingi" ni Kızılcahamam Cumhuriyet Meydanında canlı yayın olarak izlemeye davet ediyor.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ