Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

İLÇEMİZİN SEMBOLÜ HALİNE GELEN ŞEHİT ANIT AĞACI BAKIMI TAMAMLANDI
Eklenme : 11.08.2016   -   Okunma : 1322

İlçemize gelen misafirlerin uğramadan gitmediği ve birçok ziyaretçinin büyük ilgi ile ziyaret ettiği Şehit Anıt Ağacı bakımı tamamlandı.

İlçemize gelen misafirlerin uğramadan gitmediği ve birçok ziyaretçinin büyük ilgi ile ziyaret ettiği Şehit Anıt Ağacı bakımı tamamlandı.

Özellikle son zamanlarda meydana gelen terör olayları ve hepimizi derin üzüntüye boğan şehit haberleri, ilçemize gelen misafirlerimizin ve vatandaşlarımızın ilçemiz Büyük Kaplıca karşısında bulunan Şehit Fatih Duru Parkı içerisindeki şehit anıt ağacına daha hüzünlü bakmalarına neden oldu.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, sık sık kontrolü ve bakımı yapılan şehit anıt ağacının, künyelerin ve ağacın yıpranmaması için yeniden bakıma alarak korunmasını amaçladıklarını söylemişti. Ülkemizde yaşanan hainlikler neticesinde şehit olan vatandaşlarımızın da olması sebebiyle çok daha büyük önem kazanan şehit ağacının kısa süre içerisinde bakımının tamamlandığını belirtti.

Bakım için toplanan künyeler, ağaç ahşap koruyucu ile boyandıktan sonra ve bakımı yapıldıktan sonra tekrar yerine asıldı.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ