Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ, KATI ATIK AKTARMA İSTASYONU ÇALIŞMALARINI KONTROL ETTİ
Eklenme : 11.08.2016   -   Okunma : 1508

Kızılcahamam Akçay Mahallesi maden suyu yolu üzerinde katı atık aktarma istasyonu yapımı devam ediyor.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan ve Belediye Meclis Üyesi İbrahim Yıldız ile birlikte yapım çalışması devam eden katı atık aktarma istasyonu çalışmalarını kontrol etti.

Kızılcahamam Belediyesi koordinatörlüğünde başlayan ve Büyükşehir Belediyesi tarafından ihale edilerek bir firmaya yaptırılan katı atık aktarma istasyonu Kızılcahamam İsmetpaşa Mahallesi maden suyu yolu üzerinde yapımı hızla devam ediyor.

Tesisin yapılacağı alandaki çalışmaları kontrol eden Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney,  kısa bir süre içerisinde tamamlanacak olan tesiste toplanacak olan katı atıkların bu istasyonda aktarılması yapılıp tırlar vasıtası ile Ankara’da bulunan  katı atık deposuna gönderileceğini belirtti.

 Kızılcahamam’da vahşi depolamanın bitileceğini  belirten Başkanımız, Ankara Büyükşehir Belediye  Başkanı Melih Gökçek’e Kızılcahamam'da yıllardır devam eden çöp sorununu çözen bu çalışmadan dolayı teşekkürlerini sundu. Başkanımız çalışmalarda so aşamaya gelindiğinin de müjdesini verdi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ