Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZDAN TEŞEKKÜR MESAJI
Eklenme : 11.08.2016   -   Okunma : 1198

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, 15 Temmuz hain darbe girişimi ve sonrasında gelişen süreç ile ilgili bir teşekkür mesajı yayınladı.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney mesajında;

15 Temmuz 2016 tarihinde ülkemizin birliğine, beraberliğine karşı savaş açan hain FETÖ Terör Örgütü, silahlı kuvvetlerimiz içerisinde yapılanan cuntacı, vatanına ihanet amaçlı hareket eden bir grup ile devletimizin silahları, tankları ve jetlerini kullanarak, kendi halkına kurşun sıkmayı dahi göze alarak büyük bir göz dönmüşlüğü gösterip, darbe girişimi yapmıştır.

Bu onursuz girişim, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı, Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın tüm milletimizi sokaklara, meydanlara davet etmesi neticesinde milletimizin üstün vatan sevgisi, onurlu duruşu ve iradesi sayesinde bastırılarak tarihe not düşecek önemli bir kahramanlık destanı sergilenmiştir.

Kızılcahamam ilçemiz, darbe girişiminin ilk dakikalarından itibaren sokaklara dökülerek Türkiye'de gerçekleşen onurlu duruşun Kızılcahamam ayağını dört vatan evladını şehit vererek gerçekleştirmiştir. O kara gecede ilçemizden Ankara'ya giden vatandaşlarımız arasında bulunan Mehmet Gülşen, Hakan Gülşen ve Lütfi Gülşen Cumhurbaşkanlığı Külliyesi önünde sabah gerçekleşen patlamada, İbrahim Ateş ise Genelkurmay önünde şehit düşmüştür.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın meydanları boş bırakmayalım çağrısı ile ilçemizde de Cumhuriyet Meydanı'nda 15 Temmuz tarihinden 10 Ağustos tarihine kadar demokrasi nöbetleri, ilçe halkımız tarafından tutularak her gün daha da artan bir toplulukla gerçekleştirilmiştir. Her gün büyük bir vatan sevgisi ile gerçekleşen nöbetlerimizde bizlerle birlikte olan Başbakan Yardımcımız Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Milletvekillerimiz Prof. Dr. Emrullah İşler, Cemil Çiçek, Aydın Ünal, Ahmet İyimaya, Ali Babacan, Nevzat Ceylan, Ayşe Keşir, Akif Yılmaz, Ankara Valimiz Mehmet Kılıçlar, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Muşmal, Cumhuriyet Savcısı Fatih Özdemir, Hakim Akın Kılıç, Ak Parti Ankara İl Başkanı Mustafa Nedim Yamalı, Garnizon Komutanı Kadir Bilgi, İlçe Müftüsü Sinan Kazancı , İlçe Emniyet Müdürü Ali Yeşildal, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş, Hastane Başhekimi İsmail Doğan, İlçe Tarım Müdürü Ali Özdemir,  Kızılcahamam Belediyesi Meclis Üyelerimiz, Mahalle Muhtarlarımız, Ak Parti İlçe Başkanı Sefa Yıldırım, MHP İlçe Başkanı Uğur Tekin, CHP İlçe Başkanı Yüksel Altun, Saadet Partisi İlçe Başkanı Sedat Barun, BBP İlçe Başkanı Ergün Keleş, partilerimizin teşkilatları, yönetim kurulu üyeleri ve tüm partileri destekleyen vatandaşlarımız,  demokrasi şehitlerimizin değerli vatansever aileleri,  kardeş şehirlerimiz Mamuşa ve Kıbrıs Paşaköy Belediye Başkanlarımız ve heyetleri, fedakar çalışmaları ile tüm belediye personelimiz, tüm kamu kurum ve kuruluşlarında görevli personellerimiz, emniyet güçlerimiz, her akşam nöbetler esnasında Kur'an-ı Kerim okuyarak, ilahi ve dualarla bizlerle olan ilçe müftülüğü hocalarımız, yine çeşitli ikramlar dağıtarak katkıda bulunan esnaf ve kurumlarımız, Sivil Toplum Örgütlerimiz,  Kur'an Kursu öğrencilerimiz, basın mensuplarımız ve fedakar halkımıza gösterdikleri kararlılık ile vatan sevdasından dolayı teşekkür eder, büyüyen, gelişen Türkiye'de huzur dolu günler temenni ederim.

Muhittin Güney - Kızılcahamam Belediye Başkanı

 

 

 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ