Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

AZİZ ŞEHİTLERİMİZİN KÜNYELERİ BUGÜN ŞEHİT AĞACINA ASILACAK
Eklenme : 19.08.2016   -   Okunma : 1009

Şehit Anıtı Ağacı'na bugün yapılacak tören ile aziz şehitlerimizin künyeleri asılacak.

Türkiye Cumhuriyeti, tarihindeki kahramanlıklarla, eşsiz coğrafyası ve doğal özellikleri ile birçok güzelliği içinde barındırdığı gibi tarih boyunca ve günümüzde de, dört bir yanı ülkemizin üzerinde emeği olan hainlerle dolu bir şekilde demokrasi,ülke birliği ve bütünlüğü mücadelesini aziz milletinin iradesi ile devam ettirmektedir.
 
Ülkemizin son yıllarında terör örgütleri ile mücadelesinde vatan için can veren şehitlerimizin anısı Şehit Fatih Duru Parkı içerisinde belediyemiz tarafından yaptırılan Şehit Anıt Ağacı’ndaki künyelerle yaşatılmaktadır.
 
Hiçbir zaman yenisini asmak istemediğimiz şehitlerimizin künyelerini vatanımıza göz diken hainler ve onların karşısında durup canını göz kırpmadan veren şehitlerimiz olduğu sürece istemeyerek de olsa ağacımıza asmaya devam edeceğiz. Son zamanlarda yaşanan terör olayları ve 15 Temmuz 2016 tarihinde gerçekleştirmek istenen hain darbe girişiminde şehit olan vatandaşlarımızın künyeleri bugün Cuma namazından sonra yapılacak tören ile Şehit Anıt Ağacı’na asılacak.
 
Belediye Başkanımız Muhittin Güney, tüm halkımızı ve misafirlerimizi gerçekleştireceğimiz törene davet ederek, Allah bir daha bu ağaca künye asmayı nasip etmesin dedi.
 


İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ