Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BÖLGE MİLLETVEKİLİMİZ PROF. DR. EMRULLAH İŞLER'DEN ŞEHİT GÜLŞEN AİLESİNE İKİNCİ KEZ ZİYARET
Eklenme : 24.08.2016   -   Okunma : 1116

Şehit ailelerine, Ak Parti Bölge Milletvekilimiz Hemşerimiz Prof. Dr. Emrullah İşler tarafından şehit belgeleri teslim edildi.

15 Temmuz 2016  günü yapılan darbe girişiminde ülkesine, milletine ve devletine sahip çıkmak için ilçemizden Ankara’ya giden hemşerilerimizden Mehmet, Lütfi ve Hakan Gülşen Cumhurbaşkanlığı Külliyesi yakınlarında helikopterden atılan bombanın isabet etmesi sonucu şehit olmuşlardı.

Ak Parti Bölge Milletvekilimiz Hemşerimiz Prof. Dr. Emrullah İşler, Belediye Başkanımız Muhittin Güney,İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, İlçe Müftüsü Sinan Kazancı, Ak Parti İlçe Başkanı Sefa Yıldırım, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Fatma Yıldız, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Tahir Kütükçüoğlu ile birlikte şehit Gülşen Ailesi'ni evinde ikinci kez ziyaret etti. Prof.Dr.Emrullah İşler ve Belediye Başkanımız Muhittin Güney, şehit ailelerimize devletimiz tarafından verilen şehitlik beraatlarını takdim etti.

Bölge Milletvekilimiz Emrullah İşler, Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve ziyarete katılan heyet ile birlikte şehit olan vatandaşlarımız Mehmet Gülşen, Hakan Gülşen ve Lütfi Gülşen’e Allah’tan rahmet dileyerek, ailesine ve her zaman yanlarında olduklarını söyledi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ