Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZDAN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI
Eklenme : 29.08.2016   -   Okunma : 1097

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, 30 Ağustos Zafer Bayramı münasebeti ile bir mesaj yayınladı.

Başkanımız Muhittin Güney mesajında;

"Gazi Mustafa Kemal Atatürk yönetiminde, kahraman ordumuzun kazandığı Kurtuluş Savaşının sonucunu,  tüm Dünya’ya duyuran 30 Ağustos Zaferi, her zaman gururla andığımız kıvanç verici bir zaferdir. 30 Ağustos Zaferi, tarihimizin akışını değiştiren, ulusumuzun geleceğini etkileyen çok önemli bir dönüm noktasıdır.

Kurtuluş Savaşı’nın başarıyla sonuçlanmasıyla birlikte, bağımsız, demokratik ve laik Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulması ve gerçekleştirilen büyük devrimler, ulusumuzun çağdaşlık seçimini ortaya koyan ilkeli, ileri görüşlü ve kararlı adımları oluşturmaktadır.

Gücünü Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ilkelerinden alan Türkiye Cumhuriyeti, gelişerek laikliğe, demokrasiye ve çağdaşlığa olan bağlılığından asla ödün vermemelidir.

Büyük Önder’in öngördüğü çağdaş uygarlık düzeyine erişebilmek için, Cumhuriyet’in bizlere sunduğu demokrasi kültürünü yaşam biçimi olarak benimsemeli, hukuk devleti, insan hakları ve demokratikleşme alanındaki eksikliklerimizi hızla gidermeliyiz.

Bu düşüncelerimle başta Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silâh arkadaşları olmak üzere, Kurtuluş Savaşı’nın tüm kahramanlarını, şehit ve gazilerimizi saygı ve gönül borcuyla anıyor, tüm ulusumuzun Zafer Bayramı'nı en içten duygularımla kutluyorum." dedi.

 

Muhittin GÜNEY

Belediye BaşkanıİLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ