Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

AK PARTİ GENEL MERKEZ KADIN KOLLARI BAŞKANINDAN ŞEHİT GÜLŞEN AİLESİNE ZİYARET
Eklenme : 2.09.2016   -   Okunma : 1811

Ak Parti genel merkez kadın kolları başkanından şehit gülşen ailesine ziyaret

15 Temmuz 2016 hain darbe girişimi neticesinde kahramanca vatanı için şehit düşerek hayatını kaybeden Mehmet Gülşen, Lütfi Gülşen ve Hakan Gülşen'in evlerine devlet yetkililerimizden ziyaretler devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Bölge Milletvekili Hemşerimiz Prof. Dr. Emrullah İşler tarafından Gülşen Ailesi ziyaret edilerek, Mehmet Gülşen ve Hakan Gülşen'in ailelerine şehitlik beratı takdim edilmişti.

Bugün de Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Ankara Milletvekili Lütfiye Selva Çam tarafından şehit ailesinin evi ziyaret edilerek Şehit Lütfi Gülşen'in eşi Menzüle Gülşen'e şehitlik beratı takdim edildi.

Ziyarete Lütfiye Selva Çam ile birlikte Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Ak Parti İlçe Başkanı Sefa Yıldırım, Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Yıldız, Ak Parti Gençlik Kolları İlçe Başkanı Tahir Kütükçüoğlu ve Belediye Meclis Üyesi Songül Ergelen katıldı.

Ziyaret heyeti, aile ile sohbet ederek darbe gecesi yaşananları konuştular. Kahraman aileye teşekkür ve minnetlerini ilettiler.

Şehit ailesini ziyaretin ardından Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Ankara Milletvekili Lütfiye Selva Çam, Ak Parti Kızılcahamam İlçe Teşkilatı'nı da ziyaret ederek ilçemizden ayrıldı.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ