Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

YUNUS DEDE TÜRBESİNDE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR
Eklenme : 9.09.2016   -   Okunma : 1335

Yunus Dede Türbemizin çalışmaları devam ediyor.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney'in girişimleri neticesinde yapımına başlanan, Ankara Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Tabiat Varlıkları Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülen çalışmalar Kızılcaören Mahallesi'nde bulunan Yunus Dede Türbesi'nde devam ediyordu.

Daha önceden unutulmuş bir şekilde ilçemiz Kızılcaören Mahallesi’nde bulunan ve Belediye Başkanımız Muhittin Güney’in girişimleri ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Melih Gökçek ve özellikle eşi Nevin Gökçek tarafından büyük ilgi gösterilerek, Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenleme çalışmaları yürütülen Yunus Dede Türbesi’nde hızlı bir şekilde devam eden yapım çalışmaları son aşamaya geldi.

Yunus Dede Türbesi’ni sık sık kontrol eden başkanımız, çalışmaların bir ana önce tamamlanarak Yunus Dede Türbemizin kısa sürede hizmete açılmasını istediğini belirtti. Başkanımız ayrıca bu çalışmayı gerçekleştiren Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’e ve eşi Nevin Gökçek ile büyükşehir çalışanlarına teşekkür etti.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ