Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ, BELEDİYE PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞTI
Eklenme : 9.09.2016   -   Okunma : 1194

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde cuma günü mesai bitiminde belediye personeli ile bayramlaştı.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde cuma günü mesai bitiminde belediye personeli ile bayramlaştı.

Adem Özbekler Kültür Merkezi’nde belediye personeli ile bir araya gelen Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve Belediye Başkan Yardımcımız Fahrettin İlhan, Belediye Meclis Üyeleri Murtaza Güngör, Yusuf Şengül, İbrahim Yıldız, Songül Ergelen, Kemal Öztürk ile birlikte 12.09.2016 Pazartesi günü kutlayacağımız Kurban Bayramı nedeniyle belediye personeli ile bayramlaştılar.

Bayramlaşma töreninde konuşan Belediye Başkanımız Muhittin Güney; 15 temmuz hain darbe girişiminden bahsederek başladı. Bu zor günleri hep birlikte alnımızın akıyla atlattığımızı söyledi..Her ne kadar da aynı çatı altında çalışsakta böyle hep birlikte bir araya gelemiyoruz. Sadece kısım kısım birimlerinize yaptığımız ziyaretlerde sizlerle oturup konuşabiliyor dertleşebiliyoruz. Bu törenlerde hepinize hitap etme fırsatı buluyoruz diyerek personelimize belediyemizin devam eden ve yapılacak olan projelerinden bahsetti.

Başkanımız konuşmasının sonunda tüm personele ve belediye meclis üyelerine katılımlarından dolayı teşekkür etti. Yaklaşan Kurban Bayramı’nı tebrik ederken personele çikolata hediye etti. Belediye personelinin, Belediye Başkanımız ve Meclis Üyeleri ile bayramlaşmasıyla program sona erdi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ