Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

KURBAN BAYRAMI RESMİ BAYRAMLAŞMA TÖRENİ YAPILDI.
Eklenme : 13.09.2016   -   Okunma : 1301

Kurban bayramının ikinci gününde resmi bayramlaşma töreni yapıldı.

Kurban bayramının ikinci gününde resmi bayramlaşma töreni yapıldı.

Kurban bayramının İkinci gününde bayramlaşma töreni vardı. Törene, Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız, Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Belediye Meclis Üyeleri, Jandarma Komutanı Kadir Bilgi, Askerlik Şubesi Başkanı Sefa Burak Gürleyen, Emniyet Müdürü, Eski Belediye başkanlarından Coşkun Ünal, Esen Ali Sezen, Siyasi Parti İlçe Başkanları ve Yöneticileri, sivil toplum örgütleri, esnaflar ve vatandaşlar katıldı.

Kızılcahamam Belediyesi Yabanabad Sultan Fatih düğün salonunda saat 11.00 de başlayan bayramlaşma töreninde konuşan Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney; Tüm İlçe Halkının ve törene katılan herkesin bayramını kutlayarak Ülkemizde yaşanan 15 Temmuz Fetö darbe girişiminde ilçemiz bürokrasisinin ve ilçe halkımızın göstermiş olduğu hassasiyetten dolayı teşekkür etti. Demokrasi mücadelesinde şehit olan vatandaşlarımıza ve polislerimize Allahtan rahmet Gazilerimize acil şifalar diledi. Başkanımız Muhittin Güney, katılımcılara iyi bayramlar dileyerek konuşmasına son verdi.

İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, yaptığı selamlama konuşmasında katılımcıların bayramını kutlayarak, katılımın yoğun olmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Kızılcahamam Belediyesi Yabanabad Sultan Fatih düğün salonunda başlayan bayramlaşma töreni daha sonra Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı, Huzur evi ziyaretlerinden sonra, İlçemizden 2012 yılında İstanbul Gaziosmanpaşa'da uğradığı silahlı saldırı sonucu şehit olan polis memuru Zekeriya Yurdakul'un ailesi ve 15 Temmuz darbe girişiminde şehit olan Mehmet Gülşen, Lütfi Gülşen ve Hakan Gülşen’in aileleri ziyaret edildi.

Mahkemeağacin mahallesinde ziyaret edilen Gülşen ailesinin ardından Demokrasi Şehitlerimizin yeni yapılan mezarları Belediye Başkanımız Muhittin Güney tarafından ziyaret edilerek dua etti.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ