Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

SU TANKERİ ARACIMIZ ARTIK ÇELTİKÇİ MAHALLESİ’NDE HİZMET VERECEK
Eklenme : 14.09.2016   -   Okunma : 2432

Kızılcahamam Belediyesi’nin Çeltikçi Mahallesi’nde hizmet verecek olan su tankeri aracı bugün öğle namazından sonra Çeltikçi Mahallesi’ne teslim edildi.

Kızılcahamam Belediyesi’nin Çeltikçi Mahallesi’nde hizmet verecek olan su tankeri aracı bugün öğle namazından sonra Çeltikçi Mahallesi’ne teslim edildi.

Çeltikçi Mahallesi ve diğer mahallelerde hizmet verecek olan araç için yapılan programa; Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Belediye Meclis Üyeleri, Kemal Öztürk, Yusuf Şengül, Songül Ergelen  ve Günaydın Yüce, Çeltikçi Mahallesi ve civar mahalle muhtarları ile vatandaşlar katıldı.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Kızılcahamam Belediyesi'nde hizmet vermekte olan aracımızın bundan böyle Çeltikçi Mahallesi'nde kalarak, Kızılcahamam Belediyesi Garaj Amirliği ile koordineli olarak hizmet verecek dedi. Yapılan bu çalışmanın mahallelerimizde hizmet alımının daha hızlı olması için düzenlendiğini söyleyen Başkanımız, tüm mahallelerimiz için hayırlı olmasını diledi. Başkanımızın konuşmasının ardından dua edilerek araçlarımız hizmete başladı.

Daha sonra Belediye Başkanımız Muhittin Güney, mahalle kahvesinde vatandaşlar ile bir araya gelerek bayramlaştı ve sohbet etti.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ