Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ MİLLİ İRADE FUTBOL TURNUVASININ AÇILIŞINA KATILDI
Eklenme : 20.09.2016   -   Okunma : 1121

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Çıtak Türkmen Kültür Derneği'nin tertip ettiği Milli İrade futbol turnuvasının açılış törenine katıldı.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Çıtak Türkmen Kültür Derneği'nin tertip ettiği Milli İrade futbol turnuvasının açılış törenine katıldı.

Kızılcahamam Belediyesi Muhsin Yazıcıoğlu Spor Tesisleri'nde yapılan turnuvanın açılış töreninde konuşan Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Çıtak Türkmen Kültür Derneği'nin tertip ettiği Milli İrade futbol turnuvasının açılışına katılan herkese teşekkür etti. Başkanımız konuşmasına şöyle devam etti;  

"Devletimize, Milletimize ve Milli İradeye sahip çıkmak adına,  Çıtak Türkmen Kültür Derneğinin tertip ettiği bu turnuva ilçemize milletimize ve sizlere hayırlı olsun, Birlik beraberliği sağlamak adına yapılan turnuvaya katılan tüm futbolcularımıza dernek Başkanı Ali İhsan Maden ve yöneticilerine göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum. Kardeşlik ve dostluk içerisinde inşallah bu turnuvamızı bitiririz yenende yenilende bizim kardeşimizdir. Dolayısıyla ilçemizi temsil edeceklerdir. Turnuva sonunda da şampiyona, ikinci ve üçüncü takımlarımıza da ödüllerini verme şansının bizlere nasip olmasını temenni ediyor bütün takımlarımıza ve futbolcularımıza başarılar diliyorum" dedi.

Çıtak Türkmen Kültür Derneğinin Milli İrade adına tertip etmiş olduğu futbol turnuvasının ilk karşılaşması Fırat Yılmaz Çakıroğlu ve Anadolu Lisesi arasında oynandı ve maç 5-5 berabere bitti.

İkinci Karşılaşma Şenli Besi Çiftliği ile Güreşspor arasında oynandı maçı Şenli Besi Çiftliği 8-5 yendi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ