Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

ÖĞRENCİLERİMİZİN KIRTASİYE MALZEMELERİ YİNE BELEDİYEMİZDEN
Eklenme : 22.09.2016   -   Okunma : 1263

Kızılcahamam merkez ve mahallelerinde bulunan ilk ve orta dereceli okullarında eğitim gören öğrencilere kırtasiye desteğinde bulunduk.

Kızılcahamam Belediyesi tarafından Kızılcahamam merkez ve mahallelerinde bulunan ilk ve orta dereceli okullarında eğitim gören öğrencilere kırtasiye desteğinde bulundu.
Göreve geldiği günden bu yana ilçemiz için çalışmalarını titizlikle yürüten Belediye Başkanımız Muhittin Güney, kendisi de bir eğitimci olması sebebiyle özellikle eğitim ve öğretim çalışmalarına her zaman öncelik vermeye devam ediyor. Okullarımızdan gelen talepleri her zaman yerine getiren başkanımız, ilk ve ortaokul öğrencilerini yine unutmayarak onları sevindirdi.
Geçtiğimiz yıl olduğu gibi yine 2016 – 2017 Eğitim – Öğretim yılında da Belediye Başkanı Muhittin Güney öğrencilerimize kırtasiye malzemesi hediye ederek, Kazım Karabekir İlkokulunda ve Belediye meclis Üyeleri ise eş zamanlı olarak ilçemizde bulunan ilk ve ortaokul öğrencilerinin kırtasiye ihtiyaçlarının dağıtımını gerçekleştirdiler.
Belediye Başkanı Muhittin Güney yaptığı açıklamada, öğrencilerimizin yüzündeki bir anlık mutluluk ve onlarla bu mutluluğu paylaşmak bizleri her zaman heyecanlandırıyor derken, yeni eğitim öğretim yılının tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize hayırlı olmasını diledi.
Eş zamanlı dağıtılan kırtasiye malzemelerini İmam Hatip Ortaokulu’na Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Orhangazi Ortaokulu’na Belediye Meclis Üyesi Murtaza Güngör, Çağatay İlk ve Ortakulu’na Belediye Meclis Üyesi Yusuf Şengül, Perihan Erdoğan İlk ve Ortaokulu’na Belediye Meclis Üyesi İbrahim Yıldız, Cumhuriyet İlkokulu, Çeltikçi ve Güvem İlk ve Ortaokulları’na Belediye Meclis Üyesi Songül Ergelen ve Akdoğan İlk ve Ortaokulu’na ise Belediye Meclis Üyesi Kemal Öztürk dağıttılar. 

 

 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ