Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ VE BÖLGE MİLLETVEKİLİMİZDEN DEMOKRASİ ŞEHİDİMİZ İBRAHİM ATEŞ’İN AİLESİNE ZİYARET
Eklenme : 15.10.2016   -   Okunma : 1957

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Bölge Milletvekilimiz Prof. Dr. Emrullah İşler ile birlikte şehit ailesine ziyarette bulundu.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Bölge Milletvekilimiz Prof. Dr. Emrullah İşler ile birlikte, 15 Temmuz hain darbe girişiminde Genelkurmay Binası önünde şehit olan İbrahim Ateş’in babası Tahsin Ateş’i Ankara Siteler’de bulunan işyerinde ziyaret ettiler.

Başkanımız ve Bölge Milletvekilimiz, kahraman şehidimizin ailesine minnet duygularını ileterek şehidimize de Allah’tan rahmet dilediler. Ailenin her zaman yanlarında olacaklarını belirterek sohbet ettiler.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, şehitlerimizin hakkının hiçbir şekilde ödenemeyeceğini belirterek, az da olsa onlar ve aileleri için bir şeyler yapabilmenin kendilerinin acılarını hafifleteceğini söyledi. Kızılcahamam’da yapımı devam eden ve kısa süre sonra hizmete açılacak olan Seyir Tepesi Sosyal Tesisleri’ne İbrahim Ateş’in ismin verdiklerini belirten Başkanımız, şehidimizin ismini gururla yaşatmak istediklerini belirtti. İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ