Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ, ESNAFLARIMIZIN HER ZAMAN YANINDA
Eklenme : 17.10.2016   -   Okunma : 1267

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, ilçemizde hizmet veren esnaflarımıza ziyaretlerde bulundu

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, ilçemize hizmet etmek için yoğun bir şekilde çalışmalarına devam ederken fırsat buldukça vatandaşlarımızın sorunları ile bire bir görüşmeler yaparak ilgileniyor. Vatandaşlarımızın iyi gününde, kötü gününde yanında olan başkanımız, düğünlere, cenazelere her zaman katılım sağlayarak vatandaşlarımızın yanında oluyor. Sık sık gerçekleştirilen esnaf ve ev ziyaretleri ile halkın her zaman içinde olan başkanımız, vatandaşlarımızı dinleyerek sorun ve önerilerine hemen çözüm üretmeye gayret ediyor. 

Bugün de ilçemizde hizmet veren esnaflarımızı ziyaret eden başkanımız, onlarla birlikte sohbet etme fırsatı buldu. Esnaflarımız ilçemizle ilgili öneri ve sorunlarını dile getirirken başkanımıza da yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür ettiler. Başkanımız esnaflarımızı ayrıca ilçemize yapılacak olan çalışmalarla ilgili bilgilendirdi. 

Başkanımız, ziyaretler esnasında esnaflarımıza kendi kaleme almış olduğu "Ömer B. Hattab" isimli kitabını hediye etti. Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney'in esnaf ziyaretleri devam edecek.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ