Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜ KUTLANDI
Eklenme : 19.10.2016   -   Okunma : 1113

19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Kızılcahamam 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı'nda Atatürk Anıtı'na çelenk bırakma töreni gerçekleştirildi.

Törene Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, Garnizon Komutanı Kadir Bilgi, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş,  siyasi partilerin ilçe başkanları ve mahalle muhtarlarımız katıldı.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney yaptığı açıklamada; Muhtarlarımız, bir yandan köy ve mahalle sakinlerinin devlet kurumlarıyla ilişkilerinde aracı bir rol oynarken, diğer yandan da çağdaş kamu yönetimi anlayışının en temel ihtiyaçlarından biri olan katılımcılığın sağlanmasında, önemli bir görevi yerine getirmektedirler. Geçtiğimiz yıl, muhtarlarımız ve muhtarlık müessesesinin ihtiyaçları, karşılaştıkları sorunlar ve bu sorunlara yönelik çözüm önerileri ile bu müessesenin tarihsel bağlarını korumak amacıyla,19 ekim günü hükümetimiz tarafından "Muhtarlar Günü" olarak belirlenmiştir. Her zaman birlikte uyum içinde çalıştığımız,  halkımızın tercihi ve seçimiyle işbaşına gelmiş muhtar kardeşlerimiz, son derece önemli bir makamda bulunmaktadırlar. Bu gün vesilesiyle, tüm muhtarlarımıza çalışmalarında kolaylık ve esenlikler diliyorum. Hepsinin Muhtarlar Günü'nü tebrik ediyorum." dedi. İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ