Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BALKAN ŞAMPİYONLARIMIZ İÇİN KARŞILAMA TÖRENİ DÜZENLENDİ
Eklenme : 19.10.2016   -   Okunma : 1266

Balkan Şampiyonası'nda şampiyon ve ikinci olan güreşçilerimiz için karşılama töreni düzenlendi.

14-16 Ekim 2016 tarihinde Bursa'da düzenlenen 2. Balkan Şampiyonası'nda şampiyon olan 59 kilogram güreşçimiz Oğuzhan Sarıkaya ve ikinci olan 66 kilogram güreşçimiz Seyfettin Uslu için karşılama töreni düzenlendi.

İlk olarak güreşçilerimiz Kargasekmez üzerinde karşılanarak konvoy eşliğinde ilçemize getirildi. İlçe içerisinde konvoy ile birlikte vatandaşlarımızı selamlayan şampiyon güreşçilerimiz, tören için Belediye Başkanımız Muhittin Güney ile birlikte Kızılcahamam 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı'na getirildi.

Törene Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, Garnizon Komutanı Kadir Bilgi, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Belediye Meclis Üyeleri Songül Ergelen, Kemal Öztürk, Murtaza Güngör, Yusuf Şengül, Ak Parti Kızılcahamam İlçe Başkanı Sefa Yıldırım, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Nahit Şahin, güreşçilerimiz, aileleri, öğrenciler ve vatandaşlarımız katıldı.

İlk olarak şampiyon güreşçilerimize Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız tarafından çiçek takdim edildi.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney yaptığı konuşmada şampiyon güreşçilerimizi, yöneticilerimizi ve antrenörlerimizi tebrik ederek amatör sporun her zaman destekçisi olduklarını belirtti. Güreşçilerimizin daha önceki başarılarına da değinen başkanımız, bu başarıda emeği olan herkese teşekkür etti.

Ardından İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız konuşmasında Belediye Başkanımızı, güreşçilerimizi ve bu başarıda emeği geçen herkesi tebrik etti.

Tören günün anısına çekilen fotoğraflarla sona erdi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ