Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ MUHİTTİN GÜNEY, DEVAM EDEN HASTANE İNŞAATINDA İNCELEMELERDE BULUNDU
Eklenme : 19.10.2016   -   Okunma : 1640

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, yapım çalışmaları devam eden yeni hastane binasında incelemelerde bulundu.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Devlet Hastanesi Başhekimi İsmail Doğan, Hastane Müdürü Hüseyin Tekin ve yeni devlet hastanesi proje ekibi ile inşaat alanında incelemelerde bulundu.

Başkanımız, çalışmalar hakkında bilgiler alırken yapılan çalışmaların en kısa zamanda tamamlanarak ilçemizin hak ettiği modern bir hastaneye kavuşacağını söyledi. Başkanımız ayrıca yapılacak olan hastanenin teknik özelliklerinden bahsederek  yeni hastanenin toplam inşaat alanı yaklaşık 21 bin 645 metrekareden oluşuyor. Planlanan kapalı alan 10 bin 216,73 metrekare, açık otopark alanı 1300,91 metre kareden oluyor. Projede 10 adet tek kişilik, 20 adet çift kişilik oda olarak toplam 50 yatak kapasitesi, 3 ameliyathane, 7 yataklı genel yoğun bakım ünitesi, 9 yataklı diyaliz merkezi, 2 doğum salonu bulunuyor. Ayrıca toplamda 13 yataklı acil muayene, müşahede ve gözlem odası ve toplam 17 poliklinik mevcut, Röntgen Oda Sayısı 3, Tomografi oda sayısı 1, Ultrason Oda sayısı 2, Diğer görüntüleme oda sayısı 2, Küvöz sayısı 7, Kür Havuzu 2, Fizyoterapi- lektroterapı 4, SDL Oda sayısı 2, Kısadalga- Diatermi 2 VE 60 araçlık otoparkı olacak ” dedi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ