Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

JEOPARK ALANLARINA SONBAHAR TURLARI DEVAM EDİYOR
Eklenme : 20.10.2016   -   Okunma : 1226

Okul gezilerinin gözdesi olan ilçemiz Kızılcahamam Jeopark alanları ile okul gezilerine ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Okul gezilerinin gözdesi olan ilçemiz Kızılcahamam, Jeopark alanları ile okul gezilerine ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Ankara Asfa Ferda Koleji öğrencileri, öğretmenleri Sebahat Eker, Işılay Haltas, Beyza Bohça, Murat Özdemir ve Enes Yılmaz Rıdvan öncülüğünde 60 kişiden oluşan grupla ilçemize Jeopark Gezisi düzenlediler. Grup, Kızılcahamam Belediyesi AB ve Jeopark Koordinasyon Merkezi Sorumlusu Ali İhsan Kayabaşıoğlu rehberliğinde; Güvem Bölgesi Bazalt Sütunları , Beşkonak Fosil Yataklarını ziyaret edip gezinin son bölümünde ise Çeltikçi bölgesinde bulunan Mahkeme Ağacin Yeraltı Şehri'ni ve Soğuksu Milli Parkı'nı gezerek hoş vakit geçirdiler.

Anakara’dan   gelen öğrenci misafirlerimiz ilçemizde bulunan Şehit Anıt Ağacını da ziyaret ettikten sonra ilçemizden ayrıldılar. GEziden ve ilçemizden memnun ayrılan grup Belediye Başkanımız Muhittin Güney'i ilçemize yaptığı hizmetlerden dlayı tebrik ettiler ve bundan sonraki çalışmalarında başarılar dilediler.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ