Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

MİLLİ İRADE TURNUVASININ ŞAMPİYONU ANADOLU LİSESİ OLDU
Eklenme : 25.10.2016   -   Okunma : 1056

Çıtak Türkmen Kültürünü Araştırma Derneği tarafından tertip edilen Milli İrade Futbol Turnuvası yapılan final maçı ile sona erdi.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Çıtak Türkmen Kültürünü Araştırma Derneği tarafından tertip edilen Milli İrade Futbol Turnuvası'nın ödül törenine katıldı.

Kızılcahamam Belediye Muhsin Yazıcıoğlu Spor Tesisleri'nde düzenlenen turnuvanın final maçında 24 Ekim 2016 Pazartesi akşamı saat 19:00'da Fırat Yılmaz Çakıroğlu ve Anadolu Lisesi takımları karşı karşıya geldi. Müsabakayı 7-5 kazanan Anadolu Lisesi takımı turnuvanın şampiyonu oldu.

Ödül törenine katılan başkanımız, turnuva şampiyonu Anadolu Lisesi takımının kupasını takdim ederek bir konuşma yaptı. Başkanımız turnuva tertip komitesine böyle güzel bir turnuva düzenledikleri için teşekkür ederek öncelikle şampiyon takımı ve tüm takımları tebrik etti.

Çıtak Türkmen Kültürünü Araştırma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ali İhsan Maden tarafından turnuvaya büyük destek veren Başkanımız Muhittin Güney'e plaket takdim edildi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ