Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ, GÖKLERDE DAİMA İLERİ PROJESİNİN AÇILIŞINA KATILDI
Eklenme : 25.10.2016   -   Okunma : 1099

Kızılcahamam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan "Göklerde Daima İleriye" projesinin açılışı Patalya Otel'de gerçekleştirildi.

Kızılcahamam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından Ankara Kalkınma Ajansı Mali Destek Programı kapsamında hazırlanan "Göklerde Daima İleriye" projesinin açılışı Patalya Otel'de gerçekleştirildi.

Açılış programına Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Müşmal, İlçe Emniyet Müdürü Ali Yeşildal, İlçe Jandarma Komutanı Kadir Bilgi, İlçe Müftüsü Sinan Kazancı, Ak Parti Kızılcahamam İlçe Başkanı Sefa Yıldırım, kurum ve okul müdürleri katıldı.

Saygı duruşu ve istiklal marşı ile başlayan program Kızılcahamam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Kadir Yaman'ın konuşması ile devam etti. Projenin içeriğinden bahseden Kadir Yaman, projenin içerisinde Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, İlçe Kaymakamı Mehmet yıldız ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş'un da olduğunu, onlara desteklerinden dolayı teşekkür ettiğini söyledi.  

Proje kapsamında öğrencilerin pratik eğitimlerini tamamlayabilmeleri için uçak bakım alanında aviyonik eğitim atölyesi kurulacak. Aynı zamanda öğretmenlere yeterliliklerini yükseltmek amaçlı eğitimler verilecek.

Açılır programı yemek ikramı ile sona erdi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ