Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDEN YEM BİTKİSİ TOHUMU DESTEĞİ
Eklenme : 27.10.2016   -   Okunma : 1411

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından Kızılcahamam İlçe Tarım Müdürlüğü organizesinde macar fiyi ve yonca tohumu dağıtımı yapıldı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler ve Jeotermal Kaynaklar Dairesi Başkanlığı tarafından Kızılcahamam İlçe Tarım Müdürlüğü organizesinde ilçemizde  109 mahallede çiftçilik yapan vatandaşımıza 30 ton %75 hibe destekli macar fiyi ve yonca tohumu dağıtımı yapıldı.

Kızılcahamam 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleştirilen dağıtıma Belediye Başkan Yardımcımız Fahrettin İlhan, Ankara Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler ve Jeotermal Kaynaklar Dairesi Başkanlığı Şube Müdürü Erol Arık ve Kızılcahamam İlçe Tarım Müdürü Ali Özdemir katıldı.

Belediye Başkan Yardımcımız ve Kızılcahamam Belediyesi Başkan Vekili Fahrettin İlhan, çiftçilerimize yapılan bu destekten dolayı Ankara Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler ve Jeotermal Kaynaklar Dairesi Başkanı Özgür Güven'e, çalışmalar için yoğun çaba sarf eden personeline ve Kızılcahamam İlçe Tarım Müdürlüğüne teşekkürlerini iletti. İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ