Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

AK PARTİ EKİM AYI DANIŞMA MECLİS TOPLANTISI YAPILDI
Eklenme : 29.10.2016   -   Okunma : 1232

Ak Parti Kızılcahamam İlçe Başkanlığı Ekim Ayı Danışma Meclis Toplantısı Kızılcahamam Belediyesi Nikah ve Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

Ak Parti Kızılcahamam İlçe Başkanlığı Ekim Ayı Danışma Meclis Toplantısını 28.10.2016 tarihinde Kızılcahamam Belediyesi Nikah ve Toplantı Salonu’nda Bölge Milletvekilimiz Nevzat Ceylan’ın katılımı ile gerçekleştirdi.

Danışma Meclis Toplantısını Bölge Milletvekilimiz Nevzat Ceylan, Kızılcahamam Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan,  Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Edip Balcı, Ertuğrul Cenk, Meclis Üyeleri, İlçe Başkanı Sefa Yıldırım, Ak Parti Kızılcahamam Kadın Kolları Başkanı Fatma Yıldız, Ak Parti Kızılcahamam Gençlik Kolları Başkanı Tahir Kütükçüoğlu ve parti üyeleri katıldı.

Danışma Meclis Toplantısında İlçe Başkanı Sefa Yıldırım açılış konuşmasını yaptı. Gençlik Kolları Başkanı Tahir Kütükçüoğlu, Kadın Kolları Başkanı Fatma Yıldız, Birim Başkanlarından Tanıtım ve Medya Başkanı Osman Karaslan, İdari ve Mali İşler Başkanı Emin Demirbaş, Teşkilat Başkanı Hamza Kocaoğlu birimleri hakkında bilgi verdiler.

Birim Başkanlarının konuşmasından sonra Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney’in il dışında olması sebebi ile  Kızılcahamam Belediye Başkan Yardımcısı ve Başkan Vekili Fahrettin İlhan konuşma yaparak belediye çalışmalarımız hakkında bilgi verdi. Daha sonra İl Başkan Yardımcısı Edip Balcı bir konuşma yaptı.

Edip Balcı’nın konuşmasından sonra Bölge Milletvekilimiz Nevzat Ceylan konuşma yaparak gündem hakkında bilgiler verdi.

Konuşmalar sırasında katılımcılara Tanıtım ve Medya Başkanlığı tarafından  hazırlanan15 Temmuz Gecesine özel klip izletildi. İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ