Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN ÇINAR AĞACI DİKİLDİ
Eklenme : 31.10.2016   -   Okunma : 1459

Başkanımız Muhittin Güney,15 Temmuz darbe girişiminde hayatını kaybeden Kızılcahamam şehitleri için çınar ağacı dikme programına katıldı.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, AK Parti Kızılcahamam Gençlik Kolları tarafından 15 Temmuz darbe girişiminde hayatını kaybeden Kızılcahamam şehitleri  için çınar ağacı dikme programına katıldı.

15 Temmuz darbe girişimi esnasında Kızılcahamamlı 4 vatandaşımız  şehit edilmişti. Şehitlerimizi unutmayan AK Parti Gençlik Kolları üyeleri 4 şehit için 4 çınar ağacı dikim programı gerçekleştirdi.

Çınar ağacı dikimine Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan,  AK Parti Ankara İl Çevre Şehir ve Kültür Başkanı Dora Kübra Yıldız, Belediye Meclis Üyelerinden Songül Ergelen, İbrahim Yıldız, Kadın Kolları Başkanı Fatma Yıldız, Şehit Yakınları, Gençlik Kolları Başkanı Tahir Kütükçüoğlu, partililer ve gençler katıldı.

Şehitlerimiz için 4 çınar ağacı Kızılcahamam girişindeki yeşil alana dikildi. Dikilen her bir çınar ağacında şehitlerimizin adı yaşatılacağı belirtildi.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney, Şehitlerimize Allah’tan rahmet dileyerek İsimlerinin yaşatılacağı böyle bir etkinliği düzenleyen AK Parti Kızılcahamam Gençlik Kollarına teşekkür etti.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ