Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

MENDİLİMDE SEVGİ VAR KAMPANYASI SONUÇLANDI
Eklenme : 4.11.2016   -   Okunma : 1203

Kızılcahamam PTT önünde toplanan Kızılcahamamlı kadınlar sevgi mendillerini elleri ile kutulayarak postaya verdiler.Kızılcahamam’da yediden yetmişe tüm bayanlar görev başındaki asker ve polisimiz için seferber oldu. Askerimize, polisimize her an duacı olan bir araya gelip dua halkaları kuran Kızılcahamam’lı Hanımlar başlatmış oldukları Mendilimde Sevgi var kampanyasını sonuçlandırdılar.

Sevginin sembolü olan mendiller Kızılcahamam’lı Hanımların elinde tığlanıp asker ve polisimize gönderilmek üzere bugün PTT önünde yapılan program ve basın açıklamasıyla sonuçlandırıldı.

Kızılcahamam PTT önünde toplanan Kızılcahamamlı kadınlar sevgi mendillerini elleri ile kutulayarak postaya verdiler.

Kampanyaya destek veren Kızılcahamamlı kadınların yanı sıra Kızılcahamam Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Belediye Meclis Üyeleri Kemal Öztürk, İbrahim Yıldız, Yusuf Şengül, Ak Parti Kızılcahamam İlçe Başkanı Sefa Yıldırım, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Fatma Yıldız ve Kampanya Tertip Komitesi adına Emin Demirbaş katıldı.

Yapılan açıklamada; “Doğu ve Güneydoğuda çok zor şartlar altında vatanımız ve birlik beraberliğimiz için  mücadele veren asker ve polislerimiz her an gönlümüzde ve dualarımızda fakat bizler onlara karşı olan sevgimizi muhabbetimizi somutlaştırmak ve bu sevgimizin bir nişanı olarak onlara ulaştırmak istedik. Annelerimizin, ablalarımızın, hanım kardeşlerimizin el emeği vererek göz nuru dökerek meydana getirdikleri Mendilimde Sevgi var mendillerini yolladık. Bu kampanya ile tüm Kızılcahamam polisimiz, askerimiz ve tüm doğu ve güneydoğu ile buluşacak, kucaklaşacak çünkü biz aynı zamanda terör belasından yılmış zarar görmüş mağdur olmuş bölge halkına da ulaşabilmeyi kardeşlik hukukun gereğini yerine getirmeyi amaçlıyoruz.”dedi.

 

 

 

 

 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ