Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK, ÖLÜM YIL DÖNÜMÜNDE İLÇEMİZDE DE TÖRENLERLE ANILDI
Eklenme : 10.11.2016   -   Okunma : 1203

Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 78’inci yılında tüm yurtta olduğu gibi Kızılcahamam’da da düzenlenen törenlerle anıldı.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, 10 Kasım Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü Anma törenlerine katıldı. 
Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 78’inci yılında tüm yurtta olduğu gibi Kızılcahamam’da da düzenlenen törenlerle anıldı.  
10 Kasım 2016 Perşembe günü  Kızılcahamam 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı'nda düzenlenen törene İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney, Garnizon Komutanı Kadir Bilgi, Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Müşmal, Siyasi Parti İlçe Temsilcileri, okul müdürleri, kamu kurum ve kuruluş müdürleri katıldı. 
Kızılcahamam 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı'nda Atatürk Anıtı'na protokol tarafından çelenkler konuldu. Atatürk Anıtı önündeki tören, saygı duruşuyla başladı. Saat 09.05’i gösterdiğinde sirenler çalmaya başladı. Törene katılanların yanı sıra çevredeki vatandaşlar da sirenlerin çalmasıyla araçlarından inip saygı duruşuna geçti. Bütün bayraklar yarıya indirilerek tören sona erdi.
Ardından Kızılcahamam Ayşe Bezci Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından 10 Kasım Atatürk’ü anma programı yapıldı. Saygı duruşu, İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende Atatürk’ün şiirleri okundu,  Atatürk Oratoryosu ve Atatürk’ün sevdiği şarkı ve türkülerin dinletisi yapılarak program sona erdi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ