Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

HUDER KIZILCAHAMAM’DA BULUŞTU
Eklenme : 13.11.2016   -   Okunma : 2192

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Hukuki Araştırma Derneği (HUDER) üyelerinin Kızılcahamam’da yapmış oldukları toplantıya katıldı.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve eşi Ayşe Güney, Kızılcahamam Patalya Otelde düzenlenen Hukuki Araştırma Derneği (HUDER)’in istişare ve teşkilat buluşması toplantısına katıldı.

12 Kasım 2016 Cumartesi günü saat 10:00’da Kızılcahamam Patalya Otelde başlayan ”HUDER” İstişare ve Teşkilat buluşması toplantısının açılış konuşmasını HUDER” genel başkanı Av. Hüseyin Kaya yaptı.

Kaya konuşmasında “HUDER’in çalışması toplumun barış ve huzur için devletimizin milletimizin birliği için hizmet etmiş ve hizmet edecektir. Toplumsal sorunların herkes den önce tespit edip çözüm bulduğu sivil toplum örgütüdür. “”HUDER” hiçbir siyasi düşüncenin organizasyonu olmamıştır” diyen Kaya Fetö yapılmasına değindi.

Buluşmanın birinci gününde İlçemize gelen Hukuki Araştırma Derneği (HUDER) üyelerine Kızılcahamam Belediyesi Jeopark Koordinasyon merkezi sorumlusu Ali İhsan Kayabaşıoğlu eşliğinde Kızılcahamam gezisi düzenlendi. Soğuksu Milli Parkından başlayan gezi, Kızılcahamam Belediyesi 100. Yıl Eğitimci Nuray Yeşil Müzesi ve Şehit anıt ağacı ziyareti gerçekleştirildi.

Toplantının ikinci gününde Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve eşi Ayşe Güney Kızılcahamam Patalya Otelde düzenlenen Hukuki Araştırma Derneği (HUDER)’in İstişare toplantısına katıldı. Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Harun Kodalak’ın konuşmacı olarak katıldığı toplantıda 15 Temmuz gecesi Fetö darbe girişiminde yaşadıklarını anlatan Harun Kodalak terör örgütleri ve Fetö ile mücadele konularına değindi. Toplantı sonrasında Belediye Başkanımız Muhittin Güney ile görüşen Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Harun Kodalak’a Başkanımız Muhittin Güney, Kızılcahamam yöresel ürünlerinden olaşan hediye sepeti ve kendisinin kaleme aldığı Ömer B. Hattap kitabını hediye etti.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Hukuki Araştırma Derneği (HUDER) üyelerinin Kızılcahamam’da yapmış oldukları iki günlük toplantı sürecinde iyi vakit geçirdiklerini umut ettiklerini söyleyerek üyelere de Kızılcahamam’ın tanıtım broşürleri ve yöresel ürünlerinden oluşan hediye paketlerini takdim etti.

 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ