Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

ANKARA GENELİNDE İLK İŞLETME RUHSATI BELEDİYEMİZ MEZBAHANESİNE KAZANDIRILDI
Eklenme : 18.11.2016   -   Okunma : 2139

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney,belediyemize ait mezbahanemizin standartlara uygun işletme ruhsatını, yaptığı girişimler neticesinde belediyemi

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney,belediyemize ait  mezbahanemizin standartlara uygun işletme ruhsatını, yaptığı girişimler neticesinde belediyemize kazandırdı.

İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'ne yapılan başvuru neticesinde işletme ruhsatı alınarak standartlara uygun bir mezbahane unvanı kazandırıldı.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın 07.02.2016 tarih ve 29617 sayılı resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren "küçük kapasiteli kesimhanelerin genel ve özel hijyen kurallarına dair yönetmelik" hükümlerine göre yapılması zorunlu olan modernizasyon planı gerekliydi. Belediye Başkanımız Muhittin Güney'in gayretleri ile uzun süredir alınamayan işletme onay belgesi  Kızılcahamam Belediyesi Mezbahasına kazandırıldı. Ruhsatı Ankara genelinde ilk alan belediye olduğumuz için İşletme onay belge numarası 06-001 olarak belirlendi.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Ankara genelinde belediye mezbahası olarak ruhsat alan ilk belediye olmanın gururunu yaşıyoruz diyerek işletme ruhsatımızın ilçemize  hayırlı uğurlu olmasını temenni etti.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ