Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

U-17 GENÇ TAKIMIMIZ GRUP ŞAMPİYONU
Eklenme : 21.11.2016   -   Okunma : 1181

Bu son haftadaki rakibimiz bizim gibi Türkiye şampiyonasına katılmaya hak kazanan Kavaklıdere spor U-17 genç takımı ile ilçemizde karşılaşacağız.

Kızılcahamam Belediyesi U-17 genç takımımız Seriye bağladığı galibiyetlerinden birini daha kazanarak deplasmanda Başkent Fener spor  U-17 genç takımını, ilk yarısı 0 - 1 mağlubiyetle kapadığı müsabakalardan “ Daimi Golcüler”  Erdem'in 2 Onur'un ve Hakan Can’ın attığı birer golle 4 - 2 yenerek son haftaya en yakın rakibi Kavaklıdere U-17 genç takımının 5 puan önünde 8. grup U-17 Ligi'nde Grup birincisi olarak Türkiye şampiyonası finallerine katılmaya hak kazanmıştır.                      

Bu son haftadaki rakibimiz bizim gibi Türkiye şampiyonasına katılmaya hak kazanan Kavaklıdere spor U-17 genç takımı ile ilçemizde karşılaşacağız.

Yine bu grup şampiyonluğun en anlamlı yönü 2000, 2001 ve 2002 doğumlu gençlerimiz, Fatih, Atakan, Kazım Erdi, Ahmet Tamer, Hakan Can, Onur, Berat Asil, Ensar, Erdem, Umutcan ve Hulusi, Mert'in, Berat Aydın’ın,  Cafer’in , Durali Yıldırım ve Durali semi’nin  görev alması almalarıdır                       

Bu ekibimiz 2015-2016 futbol sezonunda da U- 16 ve U-17 liginde, 2016-2017 sezonunda aynı kadroyla U-17 Ligi grup şampiyonluğunu elde etmiştir.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Kızılcahamam Belediyesi U-17 Genç takımının futbolcularını tebrik ederek gösterdikleri başarıdan dolayı teşekkür etti. Başkanımız Takım Yöneticilerine ve sporcularımızın ailelerine de teşekkür etti.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ