Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZDAN HALK EKMEĞE TEŞEKKÜR ZİYARETi
Eklenme : 6.12.2016   -   Okunma : 1413

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, İlçemizdeki Bazlama esnafı ile birlikte Ankara Halk Ekmek Fabrikası Genel Müdürü Ali İlkbahar’ı ziyaret ettiler

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, İlçemizdeki Bazlama esnafı ile birlikte Ankara Halk Ekmek Fabrikası Genel Müdürü Ali İlkbahar’ı ziyaret ettiler.

Seçildiği günden beri Ankara’daki imkanların İlçemizde de olması için canla başla çalışan Belediye Başkanımız Muhittin Güney, 2014 yılında Ankara Halk Ekmek Büfesi'nin ilçemize getirilmesini sağlamıştır. Başkanımız Halk Ekmek büfesini getirmekle kalmayıp Halk Ekmek ile yapmış olduğu protokol ile ilçemizin markası olan bazlama ekmeğini Ankara’daki Halk ekmek büfelerine göndererek Ankaralı vatandaşlarımızı Kızılcahamam Bazlamasıyla buluşturmuş, Kızılcahamam’daki bazlama üreticilerine de pazar oluşturmuştur.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, İlçemizde ki Bazlama esnafı ile Ankara Halk Ekmek Fabrikası Genel Müdürü Ali İlkbahar’ı makamında ziyaret ederek Kızılcahamam Bazlamasına vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür edip, Kızılcahamam yöresel ürünlerinden oluşan bir paket hediye ettiler. 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ