Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

İLÇEMİZDE BAŞLATILAN ISLAH ÇALIŞMASI İÇİN DSİ'YE TEŞEKKÜR ZİYARETİ
Eklenme : 6.12.2016   -   Okunma : 1266

Belediye Başkanımız Muhittin Güney,Bölge Milletvekilimiz Prof. Dr. Emrullah İşler ile birlikte Devlet Su İşleri Genel Müdürü Murat Acu'yu makamında ziyaret etti

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Eski Başbakan Yardımcısı Bölge Milletvekilimiz Prof. Dr. Emrullah İşler ile birlikte Devlet Su İşleri Genel Müdürü Murat Acu'yu makamında ziyaret ettiler.

Devlet Su İşleri tarafından İlçemizde yapımına başlanılan Kirmir çayı ıslahı ve devamında rekreasyon projesi hakkında görüşen Başbakan Yardımcısı Bölge Milletvekilimiz Prof. Dr. Emrullah İşler ile Belediye Başkanımız Muhittin Güney'in Devlet Su İşleri Genel Müdürü Murat Acu görüşmesinde Hemşerilerimizden Orman ve Su işleri Personel Daire Başkanı Halim Bediz ve Emlak ve Kamulaştırma Dairesi Başkanı Ali Rıza Ceylan da hazır bulundular.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, ilçemiz içerisinden geçen Kirmir çayı ıslah çalışması ve rekreasyon projesinde desteklerini esirgemeyen Devlet Su İşleri Genel Müdürü Murat Acu, Hemşerilerimizden Orman ve Su işleri Personel Daire Başkanı Halim Bediz ve Emlak ve Kamulaştırma Dairesi Başkanı Ali Rıza Ceylan'a teşekkür etti.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ