Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

ARITMA TESİSİNİ YAPACAK OLAN YÜKLENİCİ FİRMADAN BAŞKANIMIZA ZİYARET
Eklenme : 7.12.2016   -   Okunma : 1282

Atıksu Arıtma Tesisinin ihalesinin tamamlanması üzerine yüklenici firma yetkileri Belediye Başkanımız Muhittin Güney’i makamında ziyaret etti.

Kızılcahamam Kirmir Çayı üzerine yapılacak olan Atıksu Arıtma Tesisinin ihalesinin tamamlanması üzerine yüklenici firma yetkileri Belediye Başkanımız Muhittin Güney’i makamında ziyaret etti.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney’in girişimleri sonucunda Ankara Büyükşehir Belediyesi ve İlbank koordinesinde çalışmaları yürütülüp İlbank tarafından ihalesi yapılan Kızılcahamam Kirmir Çayı Atıksu Arıtma Tesisi yapımı yüklenici firma yetkililerinden Ferhat Çıtak ve Nimet Çelik Belediye Başkanımız Muhittin Güney’i makamında ziyaret ederek tesis yapımı çalışmalarına hava şartları elverişli olursa 15 gün içerisinde başlanılacağını belirttiler.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, konuyla ilgili olarak Kızılcahamam’ı ve özellikle köylerimizi çok yakından ilgilendiren ve yine geçtiğimiz günlerde çözüme kavuşturduğumuz çöp sorunu gibi çok büyük bir sorunun daha tarihe karışacağını söyledi. Başkanımız, ayrıca bu önemli çalışmayı yapmanın da kendisine nasip olduğundan dolayı mutlu olduğunu belirterek İlçemize desteklerinden dolayı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Melih Gökçek’e teşekkür etti.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ