Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

GÜVEM'DE YERLİ MALI HAFTASI ETKİNLİĞİ
Eklenme : 15.12.2016   -   Okunma : 1227

Yerli Malı Haftası münasebetiyle Güvem İlkokulu öğrencilerine süt, meyve suyu, kuruyemiş ve kek dağıtımı gerçekleştirildi.

Yerli Malı Haftası münasebetiyle çocuklarımıza yerli malı kullanmanın önemini anlatmak ve teşvik etmek amacıyla Belediye Başkanımız Muhittin Güney'in himayelerinde ilçemizde çeşitli etkinlikler yapıldı.

 Bu amaçla; Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Hacı Ünal, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Fatma Yıldız ile birlikte taşımacılıkla eğitim yapılan Güvem İlkokulu öğrencilerine süt, meyve suyu, kuruyemiş ve kek dağıtımı gerçekleştirdi.  

Okul Müdürü Hüseyin Civan, okulda 19 köyden taşımacılıkla gelen 88 öğrenciye, 14 öğretmen ve 2 idareci ile eğitim verdiklerini, ayrıca her öğrenciye her gün devletimiz tarafından sıcak yemek verildiğini, okulu adına Belediye Başkanımız Muhittin Güney'e ve ekibine teşekkür ettiğini belirtti.

 Kendisi de bir eğitimci olan Belediye Başkanımız, çocuklarımız bizim geleceğimizdir, onlar için ne yapsak azdır diyerek Yerli Malı Haftası'nın tüm çocuklarımıza ve milletimize hayırlı olmasını diledi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ