Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ U-17 FUTBOL TAKIMI İLE AKŞAM YEMEĞİNDE BİRARYA GELDİ
Eklenme : 20.12.2016   -   Okunma : 1407

Başkanımız Muhittin Güney, Kızılcahamam Belediyesi Amatör Spor Kulübü U-17 futbol takımı yöneticileri ve futbolcuları ile akşam yemeğinde bir araya geldi.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Kızılcahamam Belediyesi Amatör Spor Kulübü U-17 futbol takımı yöneticileri ve futbolcuları ile Seyr-Et Restaurant'ta akşam yemeğinde bir araya geldi.

Geçtiğimiz hafta Belediyemiz Amatör Spor Kulübü Futbol Takımı U-17 Gençlerimiz bir ilke imza atarak, Ankara finallerinde güçlü rakibi Cebecispor U-17 Genç Takımını, Erdem’in frikikten attığı golle 1-0 yenerek U-17 Gençler Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, U-17 futbol takımımızın bu başarısı adına akşam yemeği düzenledi. Yemeğe; Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Belediye Meclis Üyelerinden Murtaza Güngör, Kemal Öztürk, İbrahim Yıldız, Yusuf Şengül, Songül Ergelen, Murat Can, Başkan Danışmanı İhsan Taşer, Spor Kulübü Yöneticilerinden Yusuf Bostancı, Osman Ünsal, Halil Yılmaz, Antrenörler Hasan Baloğlu, Murat Çiftlik ve sporcular katıldı.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, futbolcularımızın başarısını tebrik ederek karşımızda namaglup bir takım bulunmakta, beraberliği bile olmayan takımımızda mücadele eden futbolcularımızı, yöneticilerini ve antrenörlerini tek tek kutluyor, yükselmiş oldukları Gençler Türkiye Şampiyonasında başarılar diliyorum dedi.

Yemeğin ardından Belediye Başkanımız Muhittin Güney, takım yöneticilerine ve futbolculara hediye takdim ederek birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ