Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ ASIMIN NESLİ VE 15 TEMMUZ DARBESİNE DİRENME RUHU ADLI KONFERANSA KATILDI
Eklenme : 26.12.2016   -   Okunma : 1097

Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy'u ölümünün 80.yılında,"Asımın Nesli ve 15 Temmuz Darbesine Direnme Ruhu" konulu konferans düzenlendi.

İlim Yayma Cemiyeti Kızılcahamam Şubesi Genç Memur - Sen temsilciliği tarafından düzenlenen ve Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu'nun konuşmacı olarak katıldığı, Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy'u ölümünün 80.yılında,"Asımın Nesli ve 15 Temmuz Darbesine Direnme Ruhu" konulu konferans düzenlendi.

Kızılcahamam Belediyesi Nikah ve Toplantı salonunda düzenlenen Konferansa, Ak Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız, Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Muşmal, Ak Parti İlçe Başkanı Sefa Yıldırım, Eski Milli Eğitim Müdürü Burhan Aycan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş, İlçe Müftüsü Veli Karakuş,  İlçe Emniyet Müdürü Ali Yeşildal, Okul Müdürleri öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan programda Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi tarafından Kur'an Tilaveti okundu. Kızılcahamam Eğitim Birsen İlçe Başkanı Hacı Ünal ve Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu Müdür Yardımcısı Metin Yalçın'ın şiir okumasıyla devam eden programda konuşmacı olarak katılan Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu Mehmet Akif Ersoy'un öneminden, Ülkemiz üzerinde oynan terör olaylarından ve 15 Temmuz darbe girişiminin canlı tanığı olarak yaşadıklarını anlatarak program sona erdi.

 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ