Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BELEDİYEMİZ TAZİYE ÇADIRI HİZMETİNE DEVAM EDİYOR
Eklenme : 28.12.2016   -   Okunma : 1340

Belediye Başkanımız Muhittin Güney'in ilçemize getirdiği bir hizmet olan taziye çadırımız vatandaşlarımızın cenazelerinde hizmet vermeye devam ediyor.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney'in ilçemize getirdiği bir hizmet olan taziye çadırımız vatandaşlarımızın cenazelerinde hizmet vermeye devam ediyor.

Göreve geldiği ilk günden bu yana her alanda yaptığı hizmetlerle ilçemize bir çok ilki getiren belediye başkanımız yepyeni bir hizmeti daha ilçemizle buluşturdu. Taziye çadırımız, cenaze evlerinin önüne kurularak cenaze sahibi vatandaşlarımızın yükünü hafifletmeyi amaçlıyor. Belediyemiz görevlileri vasıtası ile kurulan çadırda verilecek hizmet ile evlerinde misafirleri yeteri derecede ağırlama şansı olmayan vatandaşlarımız da bu zor günlerinde belediyemizin desteğini yanlarında hissetmiş oluyorlar.

Bugün de taziye çadırımız vefat eden;  İlçemiz Karacaören Çakal mahallesi Halkından Belediyemiz eski Meclis üyesi Ahmet Yüce’nin evinin önünde hizmet verdi. Belediye Başkanımız Muhittin Güney, merhuma Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı diledi.

 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ