Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

ANKARA BÜROKRAT EŞLERİNDEN KIZILCAHAMAM ZİYARETİ
Eklenme : 18.01.2017   -   Okunma : 1532

Ankara bürokrat eşleri Kızılcahamam'da ziyaretlerde bulundular.

Ankara Valisi Ercan Topaca'nın eşi Sevim Topaca, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in eşi Nevin Gökçek, Ankara İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral  Mehmet Artar’ın eşi  Nadire Artar, vali yardımcılarının eşleri ve ilçe kaymakamlarının eşleri ile birlikte Kızılcahamam’a ziyarette bulundular.

Kızılcahamam İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız’ın eşi  Şenel Yıldız’ın daveti üzerine ilçemize gelen  Ankara Valisi Ercan Topaca'nın eşi Sevim Topaca, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in eşi Nevin Gökçek, vali yardımcılarının eşleri ve ilçe kaymakamlarının eşlerini öğlen saatlerinde Soğuksu Milli Parkı içerisinde bulunan Seyr-Et Restaurant’ta karşılayan İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız ve eşi Şenel Yıldız, Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve eşi Ayşe Güney, misafirlere ilçemize hoş geldiniz dediler.

Misafirlere, İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız’ın eşi Şenel Yıldız ve Belediye Başkanımız Muhittin Güney’in eşi Ayşe Güney, Kızılcahamam yöresel ürünlerinin de bulunduğu hediyeler takdim ettiler.

Davetliler ilk ziyaretlerini Soğuksu Milli Parkı içerisinde bulunan Milli Park Tabiat Müzesi’ni ziyaret ettiler. Ardından ilçe turu yapan ziyaretçiler, Kızılcahamam Belediyesi 100. Yıl Eğitimci Nuray Yeşil Müzesi’ni ziyaret ederek yetkililerden müze hakkında bilgi aldılar. Kızılcahamam gezisinin ardından Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in eşi Nevin Gökçek, bütün misafirlerimizi Çamlıdere Şeyh Ali Semerkandi Türbesi ziyaretine götürdü. Son olarak Nevin Gökçek, misafirlerini Çamlıdere’de bulunan konuk evine davet etti.

Misafirler, Ankara Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülen ''Halep çocuklarına sen de sıcak bir hediye gönder .'' kampanyasına destek olmak için burada bir araya geldiler.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ