Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ, KARNE TÖRENİNE KATILDI
Eklenme : 20.01.2017   -   Okunma : 1078

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, karne törenine katıldı.

Tüm yurtta olduğu gibi Kızılcahamam’da da yarı yıl tatili ve karne heyecanı yaşandı. 2016-2017 Eğitim ve Öğretim Yılının ilk yarısı 20 Ocak 2017 Cuma günü sona erdi. 

Kızılcahamam'da yaklaşık 4750 öğrenci bugün karne heyecanı yaşadı. Kızılcahamam'da resmi karne töreni İlçemize yeni açılan Bizim Anadolu Gürcan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde yapıldı. Karne törenine İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, Belediye Başkanımız Muhittin Güney Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Muşmal, İlçe Jandarma Komutanı Kadir Bilgi, İlçe Emniyet Müdürü Ali Yeşildal, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş, Milli Eğitim Şube Müdürleri, Okul Müdürleri, Öğretmenler ve Öğrenciler katıldı.

Bizim Anadolu Gürcan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri tarafından karne programı hazırlanarak program Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ardından Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Programda okul faaliyetlerini tanıtan slayt gösterisi yapılarak İlçemiz genelinde düzenlenen TEOĞ sınavında başarılı olan öğrencilere protokol tarafından hediye ve karne takdimi yapıldı.

 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ