Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ, KIZILCAHAMAM ESNAF SANATKARLAR KREDİ VE KEFALET KOOPERATİFİNİN OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA KATILDI
Eklenme : 21.01.2017   -   Okunma : 1301

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Kızılcahamam Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin 55. Olağan Genel Kurul Toplantısına katıldı.

Kızılcahamam Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi'nin 55. Olağan Genel Kurul Toplantısı, bugün Akasya Termal Tesisleri Nisa Düğün ve Balo Salonu'nda yapıldı.
Genel kurul toplantısına Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Kooperatif Bölge Birlik Üyesi ve Kooperatif Başkanı Sami Serttek, yönetim kurulu üyeleri ve kooperatif ortakları katıldı.
Kızılcahamam Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi'nin genel kurul toplantısında kooperatif kesin hesap bilançoları gelir gider tabloları ve 2017 yılı tahmini bütçeleri okunarak onaylandı. 
Genel Kurulda konuşan Belediye Başkanımız Muhitin Güney, "Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi'nin köklü bir kooperatif. Vatandaşların da memnuniyetini burada görerek şahit olduk bu yüzden kendilerini tebrik ediyoruz. Ülkemiz çok önemli bir süreçten geçiyor. İki devletle savaş halindeyiz şehitler veriyoruz, şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum, Meclisimizde önemli kararlar alınıyor, dün yine önemli bir karar daha alındı. İnşallah Cumhurbaşkanlığı sistemini halkımıza sunmak üzere meclisimizden geçirdiler. Bu da vatanımıza milletimize ve ilçemize hayırlı olsun inşallah. Buradan İlçemizde yapılan yatırımları ve çalışmalarımızı anlatmaya gerek yok. Her şey çok net bir şekilde ortada. İlçemiz için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Buradan Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin genel kurulu hayırlı olmasını temenni ediyorum kooperatif başkanı ve yönetimini tebrik ediyorum" dedi.
Program, yemek ikramı ile sona erdi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ