Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

ÖNEMLİ PROJELERİN DETAYLARI BAKAN AHMET ARSLAN İLE GÖRÜŞÜLDÜ
Eklenme : 25.01.2017   -   Okunma : 1254

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'nı ziyaret etti.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan ile birlikte Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette ilçemizi yakından ilgilendiren önemli projelerin detayları görüşülerek çalışmaların hızlanması için girişimde bulunuldu. Kazan- Kızılcahamam arasındaki yolun gidiş-dönüş  3 şerit olarak yeniden düzenlenmesi, ilçemize yeni yapılan devlet hastanemize oto ve yaya alt geçidi yapılması, Esenboğa Havaalanı'ndan ilçemize ulaşımı 25 km daha kısaltacak Çubuk-Kızılcahamam yolunun projeye alınarak yapımına başlanması ile Kargasekmez viyadük ve tünel yapımının gündeme alınması konuları görüşüldü.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, ilçemiz ve özellikle ilçe turizmi açısından ulaşımın çok önemli olduğunu belirterek Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Ahmet Arslan'la görüşerek çalışmaların hızlandırılması için girişimde bulunduklarını belirtti. Başkanımız, ilçemize kısa sürede getirdikleri hizmetlerin net bir şekilde vatandaşlarımız ve ilçemize gelen misafirlerimiz tarafından görüldüğünü, ulaşım açısından büyük önem taşıyan bu projelerin de kısa sürede gerçekleşmesi için yoğun şekilde mesai harcayacağını belirtti.  İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ