Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

KIZILCAHAMAM, İSTANBUL EMITT FUARI'NDA TANITILIYOR
Eklenme : 27.01.2017   -   Okunma : 1250

Dünyanın en önemli fuarları arasında gösterilen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT) kapılarını ziyaretçilere açtı.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Başkanımızın eşi Ayşe Güney, Bölge Milletvekili Hemşerimiz Prof. Dr. Emrullah İşler ve Bölge Milletvekilimizin eşi Ayşenur İşler de fuara katılarak ilçemizin tanıtımını gerçekleştirdiler.

Ayrıca Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Bölge Milletvekili Hemşerimiz Prof. Dr. Emrullah İşler ile birlikte fuara katılan diğer standları da ziyaret ederek başarılar dilediler.

 

26-29 Ocak 2017 tarihlerinde açık olacak fuara her yıl katılan Kızılcahamam Belediyesi, 350 metrekare alanda kurulan Ankara standında yerini aldı. Kızılcahamam Belediyesi tanıtım broşürleri, otellerimizin tanıtımları, yöresel ürünler ve Kızılcahamam Ünlü Çam Kolonyaları'nın bulunduğu standa ilgi yine yoğun oldu.

Fuarda açılan standımızı Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, İstanbul Valisi Vasip Şahin ve Kardeş Şehir Kosova Türk Cumhuriyeti  Mamuşa Belediye Başkanı Arif Bütüç de ziyaret etti.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, fuar boyunca standımızda olarak ilçemizin tanıtımını gerçekleştirecek. Başkanımızın fuarda bulunduğu süre içerisinde Belediye Başkanlığına Kızılcahamam Belediyesi Meclis Üyesi Songül Ergelen vekalet edecek.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ