Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ, YENİ YAYINLARIMIZI İLÇE KAYMAKAMIMIZA TAKDİM ETTİ
Eklenme : 31.01.2017   -   Okunma : 1399

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, belediyemiz tarafından hazırlanan yeni yayınlarımızı kaymakamımıza takdim etti.

"Yabanabad'dan Kızılcahamam'a Kızılcahamam 100 Yaşında" kitabı ile İlçemiz Yakakaya Mahallesi halkından Mustafa Acar Hoca'nın kaleme aldığı, Kızılcahamam Belediyesi kültür yayını olak basılan "Yakakayalı Müderris Molla Ahmet Efendi" kitapları 30 Ocak 2016 tarihi itibarı ile yayınlandı.

Yayınlanan bu kitaplarımız ile birlikte yine belediyemiz tarafından hazırlanan belediyemiz çalışmalarının anlatıldığı, 4 ayda bir yayınlanan Kızılcahamam Belediyesi Bültenii Belediye Başkanımız Muhittin Güney tarafından İlçe Kaymakamımız Mehmet Yıldız'a takdim edildi. İlçe Kaymakamımız Mehmet Yıldız, yayınlanan eserlerin çok önemli olduğunu belirterek, Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve tüm emeği geçenlere teşekkür etti.

Ardından Kızılcahamam hükümet Konağı'nda düzenlenen Sosyal Yardımlaşma Vakfı Toplantısı'na katılan Başkanımız Muhittin Güney, toplantı katılımcılarına da yeni yayınlarımızı hediye etti.

Düzenlenen toplantıya Belediye Başkanımız Muhittin Güney, İlçe Kaymakamımız Mehmet Yıldız, Mal Müdürü Halime Önder, İlçe Sağlık müdürü Ahmet Murat Kalıpcı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş, İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ali Özdemir, İlçe Müftüsü Münir Ekinci, Akçay Mahallesi Muhtarı Ali İhsan Koçak, Çukurören Mahallesi Muhtarı Mustafa Eken, Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Bülent Işık ve sanayi esnafı Ahmet Özkan katıldı.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ