Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

AK PARTİ PROJE EKİBİNDEN BAŞKANIMIZA ZİYARET
Eklenme : 31.1.2017   -   Okunma : 1226

Ak Parti Genel Merkezi sivil toplum halkla ilişkiler başkanlığı farkındalık projesi dördüncü oldu.

Ak Parti Genel Merkezi sivil toplum halkla ilişkiler başkanlığı farkındalık proje ekibi, Gazi Üniversitesi yardım gönüllüleri ve Kızılcahamam Ak Parti proje ekibi Belediye Başkanımızı makamında ziyaret ettiler.

Geçtiğimiz ay içerisinde Ak Parti Genel Merkezi sivil toplum halkla ilişkiler başkanlığının başlattığı, Gazi Üniversitesi yardım gönüllüleri ve Kızılcahamam Ak Parti proje ekibinin destek verdiği  lösemili çocuklara yönelik Yer Yüzündeki Yıldızlar projesi Türkiye genelinde 4. Sıraya girerek Cumhurbaşkanlı ödülünü alamaya hak kazdığı için Belediye Başkanımız Muhittin Güney’e desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.

Kızılcahamam Ak Parti olarak Gülen Yüzleri Soldurmayalım, Bir hediyede biz alalım ekibinden Belediye Meclis Üyesi Songül Ergelen, Yönetim Kurulu Üyeleri Eda Filiz, Sıdıka Arslanoğlu, Güray Altunay, Osman Karaslan  ve Ak Parti Genel Merkezi sivil toplum halkla ilişkiler başkanlığı proje başkanı Emrah Altıntaş ile ilçemize gelen heyet  bir araya gelerek Önce Ak Parti İlçe Başkanı Sefa Yıldırım ile görüştüler ardından Kızılcahamam Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürlüğü ziyareti,  Kızılcahamam Belediyesi  100. Yıl Eğitimci Nuray Yeşil Müzesi ve son olarak Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney’in makamını ziyaret ederek ilçemizden ayrıldılar.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ