Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

AZERİ BÜROKRATLARDAN HOCALI ANIT MÜZESİ ZİYARETİ
Eklenme : 2.02.2017   -   Okunma : 1243

Azerbaycanlı bürokraktlar ilçemizde bulunan Hocalı Anıt Müzesi'ni ziyarette bulundular.

Azerbaycan Bakanlar Kurulu Üyesi ve Devlet Göç Hizmeti İdaresi Başkanı Firudin Nebiyev, Azerbaycan Ankara Büyükelçisi Faiq Bağırov, Azerbaycan Konsolu Shohrat Mustafayev, beraberlerindeki heyet ile birlikte Hocalı Anıt Müzesi'ne ziyarette bulundular.

Heyeti Hocalı Anıt Müzesi önünde Belediye Başkanımız Muhittin Güney, İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Belediye Meclis Üyeleri Murtaza Güngör, İbrahim Yıldız, Kemal Öztürk, Songül Ergelen, Günaydın Yüce, Hamis Tüfekçi ve Murat Can karşıladı.

Ziyarete gelen heyet, Hocalı Anıt Müzesi'ni gezerek anıta çiçek bıraktılar. Ardından Azerbaycan Bakanlar Kurulu Üyesi ve Devlet Göç Hizmeti İdaresi Başkanı Firudin Nebiyev, müzede bulunan anı defterine yazdı. bıraktılar. Ardından Azerbaycan Bakanlar Kurulu Üyesi ve Devlet Göç Hizmeti İdaresi Başkanı Firudin Nebiyev, Türkiye'de ilk defa Kızılcahamam'da olan müzenin kendileri için çok önemli olduğunu söyleyerek memnuniyetini dile getirdi. Ayrıca heyetle Şubat ayı içerisinde gerçekleştirilecek olan anma programı için de görüşmeler yapıldı.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, misafirlerimizi ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu belirterek kendilerine teşekkür etti. İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ