Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ, AK PARTİ BELEDİYE BAŞKANLARI İSTİŞARE VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISINDA
Eklenme : 11.02.2017   -   Okunma : 1080

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Antalya’da düzenlenen Ak Parti Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'na katıldı.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, 10-12 Şubat 2017 tarihlerinde Antalya’da düzenlenen  Ak Parti Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na katıldı.

Toplantının ilk gününde 10 Şubat 2017 Cuma günü, Ak Parti Yerel Yönetimler Başkanı ve İstanbul Milletvekili Hulusi Şentürk, TOKİ Başkanı Ergun Turan,  Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş konuşmalarını yaptı.

Antalya Kemer Rixos Sungate Otel’de gerçekleşen toplantının ikinci gününde Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Tevfik Türel’in hoş geldiniz konuşması ve ardından Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler Başkanı Erol Kaya açılış konuşmasını gerçekleştirdi. Daha sonra kürsüye Türkiye Cumhuriyeti Başbakanımız Binali Yıldırım geldi. Başbakanımız konuşmasında; 16 Nisan Pazar günü gerçekleştirilecek olan referandumdan bahsederek bu tarihin yeni bir bahar olacağını söyledi. Başbakanımız, takvimin artık başladığını, Cumhuriyetin demokrasi ile taçlanacağını, bu süreçte bütün telefonların, kapıların 7/24 açık olması gerektiğini belirterek, muhalefetin iftira söylemlerine karşı biz projelerle, yeni hedeflerle vatandaşın karşısında olacağız.  Vatandaşlarımız arasında ayrımcılık yapan kimse AK Parti siyasetinde kendisine yer bulamaz dedi. Başbakanımız Binali Yıldırım, MHP’ye verdiği destekten dolayı teşekkür ederek, CHP’nin muhalefetini de cumhuriyete, demokrasiye muhalefet olarak nitelendirdi ve eleştirdi.

Başbakanımız ayrıca ülkemize yapılan hizmetleri anlatırken ilçemiz Yukarı Çanlı ve Salın Mahallelerimizden de bahsederek, 81 ilimizin her noktasına hizmetlerin ayrımcılık olmadan ulaştığını dile getirdi.

Antalya’da gerçekleşen Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı bugün ve yarın da devam edecek.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, ayrıca toplantının ilk gününde Cuma namazını Antalya Beldibi’nde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Melih Gökçek ile kıldı.

 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ